tvkombi
tvkombi

Arrestohet një person në Dibër, dhunonte vazhdimisht gruan, vajza e tij tenton t’i jap fund vetes

Vendi

Publikuar ne:13:25 - 29/09/2022

Dibër- Një 42-vjeçar është arrestuar në Dibër për dhunë në familje.

Sipas policisë, shtetasi me iniciale H.R. ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij në periudha të ndryshme kohore. I dyshuari ka dhunuar psikologjikisht dhe vajzën e tij të mitur, e cila si pasojë ka konsumuar mbidozë medikamentesh mjekësore.

Ju sugjerojmë