Ballina Vendi Aksidenti tragjik në Levan,zbulohet identiteti i punonjësit te FNSH që humbi...

Aksidenti tragjik në Levan,zbulohet identiteti i punonjësit te FNSH që humbi jetën, viktimë dhe një grua

1

Është identifikuar njëra nga viktimat e aksidentit tragjik në aksin Levan-Tepelenë.

Ne aksident ka humbur jetën në aksident punonjësi i FNSH, Sokrat Lela.

Ndërkohë, viktimë ka mbetur edhe një grua, identiteti i së cilës nuk dihet ende.