Ballina Vendi AKSIDENT NE LUSHNJE- BERAT, 7 TE PLAGOSUR

AKSIDENT NE LUSHNJE- BERAT, 7 TE PLAGOSUR

2

Nje aksident eshte shenuar mbremjen e djeshme ne aksin rrugor Lushnje-Berat, ku 7 persona kane mbetur te plagosur. Ne aksident jane perfshire nje makine tip ‘Benz’ me nje ‘Toyota Yaris’, ndersa si pasoje e perplasjes kane mbetur te plagosur 4 te rritur dhe 3 femije te mitur.

https://youtu.be/gWYhCUWK29g