tvkombi
tvkombi

Aksident në Bulqizë, shoferi në gjendje të rëndë

Lajme

Publikuar ne:17:27 - 15/03/2023

Një aksident është raportuar këtë të mërkurë në Fushë – Bulqizë.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rrugë dhe për pasojë ka përfunduar në kanal.

Ndërkohë, drejtuesit i makinës ndodhet në gjendje të rëndë. Identiteti i personit në fjalë nuk bëhet me dije.

Edhe shkaqet e aksidentit mbeten akoma të pazbardhura.

Ju sugjerojmë