Ballina Vendi 31-vjetori i themelimit të PS, Balla: Mirënjohje themeluesve kurajozë dhe të gjithë...

31-vjetori i themelimit të PS, Balla: Mirënjohje themeluesve kurajozë dhe të gjithë kontributorëve ndër vite

1
Balla Taulant

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka ndarë në rrjetet sociale një mesazh urimi në 31-vjetorin e krijimit të PS.

Balla ka shprehur mirënjohjen e tij ndaj themeluesve kurajozë dhe të gjithë kontributorëve ndër vite, të cilët i dhanë Shqipërisë forcën politike më të madhe, më atdhetare, gjithmonë e hapur, gjithmonë progresiste e moderne, e cila promovon në Shqipëri vlerat më të mira social-demokrate europiane.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Gëzuar Ditëlindjen e 31 të Partisë Socialiste🇦🇱🌹Mirënjohje themeluesve kurajozë, të gjithë kontributorëve ndër vite, të cilët i dhanë Shqipërisë forcën politike më të madhe, më atdhetare, gjithmonë e hapur, gjithmonë progresiste e moderne, e cila promovon në Shqipëri vlerat më të mira social-demokrate europiane🇦🇱🇪🇺. Mirënjohje anëtarëve, patronazhistëve, simpatizantëve dhe çdo votuesi në këtë ditëlindje të famijes sonë të madhe😍 GËZUAR!

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fb.taulant%2Fposts%2F557013912456819&show_text=true&width=500

(BalkanWeb)