Ballina Vendi Aksident i rëndë,makina perplas këmbësorin!I plagosuri ne gjendje te rende.

Aksident i rëndë,makina perplas këmbësorin!I plagosuri ne gjendje te rende.

1

Aksident i rëndë,makina perplas këmbësorin

 Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Rëmbec.

Drejtuesi i një automjeti ka përplasur një këmbësor.

Këmbësori emri i të cilit ende nuk dihet është në gjëndje të rëndë dhe po çohet drejt spitalit të Korçës.

Policia ndodhet në vendngjarje.